EĞLENMEK

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak

ÖĞRENMEK

Sorunlarla başa çıkma becerilerini artırmak

PERSPEKTİF

Sorunlara farklı pencerelerden bakmak

Ekibimiz

 • Gülcan Özer
  Gülcan ÖzerPsikiyatrist / Çift - Aile Terapisi

  1990 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1998 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Psikiyatri uzmanlığını almıştır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmıştır.

   

 • Beril Tekin
   Beril TekinPsikiyatrist/ Genel Psikiyatri - Yetişkin ve çift-Aile Terapisi

   1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 1999 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Psikiyatri uzmanlığını tamamlamıştır. Daha sonra farklı ilaç firmalarında yöneticilik yapmıştır. Çeşitli klinik çalışmalara katılmış ve çift-aile terapisi olmak üzere çeşitli terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

  • Deniz Sevinç
   Deniz SevinçKlinik Psikolog - Yetişkin ve Çift-Aile Terapisi

   Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Pedagoji Sertifika Programını bitirmiştir. 1984-1986 yılları arasında Ankara’da, Sağlık Bakanlığı bünyesinde psikolog olarak çalıştıktan sonra, 20 yıl Göztepe SSK Hastanesi’nde klinik psikolog olarak görev yapmıştır. .

  • Ayşe Kayhan
   Ayşe KayhanKlinik Psikolog - Çift ve Seks Terapisi

   1985 yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı profesyonel yaşamına, UNESCO bünyesinde halk sağlığı eğitimi alarak devam etti. AID France & World AIDS Foundation projesinde eğitimci programına katıldı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri İhtisas Programı’nı tamamladı. .

  • Sevtap Çakmakcı
   Sevtap ÇakmakcıKlinik Psikolog - Yetişkin Terapisi

   1983 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı üniversiteden pedagoji eğitim sertifikası almıştır. Korunmaya muhtaç çocuklarla uzun yıllar SHÇEK bünyesinde psikolog olarak çalışan Çakmakçı, 2000-2004 yılları arasında Göztepe SSK Hastanesi’nde görev yapmıştır.  WISC-R sertifikası vardır.

  • Emir Erünsal
   Emir ErünsalUzman Psikolog - Seks, Yetişkin ve Ergen, 8+ Çocuk Terapisi

   Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Hollanda Maastricht Üniversitesi Tıp Fakültesi, Akıl Sağlığı dalında yüksek lisansını, İstanbul Üniversitesi’nde uzmanlık stajını başarıyla tamamlamıştır. 2008 yılından bu yana Terapi İstanbul’da ergen ve yetişkinler ile çalışmaktadır. Ergenlerde bireysel ve grup terapileri yapmaktadır.

  • Serra Aykan
    Serra AykanÇocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

    Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Okan Üniversitesi’nde  Klinik Psikoloji yüksek lisans derecesi almıştır.

    Roehampton Üniversitesi’nde, Oyun Terapisti Lisa Gordon Clark ile süren 5 aylık Danışan Odaklı Oyun Terapisi Eğitimi’ni tamamlamıştır.

   • Pınar Gürses
     Pınar GürsesKlinik Psikolog

     Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesinde yaptıktan sonra, Doğuş Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.
     Klinik alanda uzun süredir devam eden çalışmalarını Bilişsel Varoluşçu Terapi ekolüyle sürdürmektedir. Eğitimini aldığı EMDR tekniğini çalışmalarında uygulamaktadır.

    • Ebru Erol
      Ebru ErolKlinik Psikolog Ph.D. / Yetişkin Terapisi

      Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezundur. Bilgi Üniversitesi Psikoloji Hazırlık, Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ve Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora bölümlerinin yanı sıra 2012-2017 yılları arasında İstanbul Psikodrama Enstitüsü grup psikoterapisi ve psikanalitik yönelimli yetişkin terapisi süpervizyon eğitimlerini sürdürmüştür. EMDR Avrupa akredite travma terapistidir. 2010-2017 yılları arasında bireysel psikanaliz sürecini tamamlamış olup, psikodinamik yönelim ile birleştirdiği monodrama ve EMDR’ı bütüncül olarak kullanmaktadır.

     • Merve Yalçınay İnan
       Merve Yalçınay İnanKlinik Psikolog Doktor / Ph.D. Yetişkin Terapisti

       Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezundur. Bahçeşehir Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamasının ardından yine klinik psikoloji doktorası yaparak “Doktor Psikolog” ünvanı almıştır. Kariyeri boyunca Balıklı Rum Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesinde görev almıştır. Klinik deneyiminin yanı sıra yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

       International Society for Schema Therapy (ISST) onaylı Şema Terapistidir. Aynı zamanda Bilişsel Davranışçı Terapi ve Mindfulness eğitimlerini de tamamlamıştır.

       Genç yetişkin ve yetişkin alanında çalışmaktadır.

      • Ezgi Taboğlu
        Ezgi TaboğluKlinik Psikolog / Yetişkin Terapisi

        Psikoloji ve hukuk alanlarında çift anadal yaptığı İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden 2009 yılında onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Amerika’da UPenn’den hukuk, İngiltere’de Cambridge Üniversitesi’nden kriminoloji alanında yüksek lisans derecesi almıştır. Yazdığı yüksek lisans tezi, Cambridge Üniversitesi tarafından onur derecesine layık görülmüştür. Klinik psikoloji yüksek lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde yapmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak pozitif psikoloji ve kadın konularında dersler vermiştir.

        Bireysel psikoterapi çalışmalarını psikodinamik ve şema terapi yönelimli olarak, Türkçe ve İngilizce gerçekleştirmektedir.

       • Ece Kutsal
         Ece KutsalKlinik Psikolog

         Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. 2019-2022 tarihleri arasında Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde alkol, madde, kumar bağımlılığı alanında çalışmıştır. Bağımlılık Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Diyalektik Davranış Beceri Eğitimi Ve İçsel Aile Sistemleri Terapisine Giriş Atölyesi eğitimleri almıştır.  Genç yetişkin ve yetişkin alanında çalışmaktadır.

        • Çağla Begüm Yüce
          Çağla Begüm YüceKlinik Psikolog

          2012 yılında Maltepe Üniversitesi`nden Psikoloji lisans derecesini almıştır. Aynı yıl Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde, yüksek lisans eğitimine başlamış ve uzmanlığını tamamlamıştır.

          Klinik Psikolog Çağla Begüm Yüce, Yetişkin ve Çocuk & Ergen alanında Akredite EMDR Terapist adayıdır; bunun yanı sıra Bilişsel Davranışçı Terapi, oyun terapileri (ÇMOT & Deneyimsel Oyun Terapisi) eğitimlerini tamamlamıştır.

         • Dilek Esen
          Dilek EsenYönetici Asistanı

          Lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Yönetici Asistanlığı ve Etkin Sekreterlik, Halkla İlişkiler ve Genel Muhasebe konularında çeşitli eğitim şirketlerinden eğitim almıştır.

         Terapi İstanbul ve Hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız
         Bizi Facebook'ta Beğenin
         BİZİ İNSTAGRAM'DA TAKİP EDİN
         BİZİ YOUTUBE'DA TAKİP EDİN