EĞLENMEK

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak

ÖĞRENMEK

Sorunlarla başa çıkma becerilerini artırmak

PERSPEKTİF

Sorunlara farklı pencerelerden bakmak

Ekibimiz

 • Gülcan Özer
  Gülcan ÖzerPsikiyatrist / Çift - Aile Terapisi

  1990 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1998 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Psikiyatri uzmanlığını almıştır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmıştır.

   

 • Deniz Sevinç
  Deniz SevinçKlinik Psikolog - Yetişkin ve Ergen Terapisi, 8+ Çocuk Terapisi

  Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Pedagoji Sertifika Programını bitirmiştir. 1984-1986 yılları arasında Ankara’da, Sağlık Bakanlığı bünyesinde psikolog olarak çalıştıktan sonra, 20 yıl Göztepe SSK Hastanesi’nde klinik psikolog olarak görev yapmıştır. .

 • Ayşe Kayhan
  Ayşe KayhanKlinik Psikolog - Çift ve Seks Terapisi

  1985 yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı profesyonel yaşamına, UNESCO bünyesinde halk sağlığı eğitimi alarak devam etti. AID France & World AIDS Foundation projesinde eğitimci programına katıldı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri İhtisas Programı’nı tamamladı. .

 • Sevtap Çakmakcı
  Sevtap ÇakmakcıPsikolog - Yetişkin ve Ergen Terapisi

  1983 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı üniversiteden pedagoji eğitim sertifikası almıştır. Korunmaya muhtaç çocuklarla uzun yıllar SHÇEK bünyesinde psikolog olarak çalışan Çakmakçı, 2000-2004 yılları arasında Göztepe SSK Hastanesi’nde görev yapmıştır.  WISC-R sertifikası vardır.

 • Emir Erünsal
  Emir ErünsalUzman Psikolog - Seks, Yetişkin ve Ergen, 8+ Çocuk Terapisi

  Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Hollanda Maastricht Üniversitesi Tıp Fakültesi, Akıl Sağlığı dalında yüksek lisansını, İstanbul Üniversitesi’nde uzmanlık stajını başarıyla tamamlamıştır. 2008 yılından bu yana Terapi İstanbul’da ergen ve yetişkinler ile çalışmaktadır. Ergenlerde bireysel ve grup terapileri yapmaktadır.

 • Pınar Gürses
   Pınar GürsesKlinik Psikolog

   Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesinde yaptıktan sonra, Doğuş Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.
   Klinik alanda uzun süredir devam eden çalışmalarını Bilişsel Varoluşçu Terapi ekolüyle sürdürmektedir. Eğitimini aldığı EMDR tekniğini çalışmalarında uygulamaktadır.

  • Serra Aykan
    Serra AykanÇocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

    Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Okan Üniversitesi’nde  Klinik Psikoloji yüksek lisans derecesi almıştır.

    Roehampton Üniversitesi’nde, Oyun Terapisti Lisa Gordon Clark ile süren 5 aylık Danışan Odaklı Oyun Terapisi Eğitimi’ni tamamlamıştır.

   • Şeref Akkaş
    Şeref AkkaşDanışman

    ODTÜ Ekonomi Bölümünden Lisans derecesini aldıktan sonra, 1991 – “Finans”, 2004 – “Uygulamalı Psikoloji” yüksek lisansı yapmıştır. 1983 yılından bu yana Şube ve Genel Müdürlük Bankacılığı, Üretici Şirket Finans Yöneticiliği / Yönetim Kurulu Danışmanlığı, alanlarında danışmanlık – sorumluluklar üstlenmiş ve üst kademe yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda 1987 yılından bu yana eğitimcilik yapmaya devam etmektedir.

   • Dilek Esen
    Dilek EsenYönetici Asistanı

    Lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Yönetici Asistanlığı ve Etkin Sekreterlik, Halkla İlişkiler ve Genel Muhasebe konularında çeşitli eğitim şirketlerinden eğitim almıştır.

   Terapi İstanbul ve Hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız
   Bizi Facebook'ta Beğenin
   BİZİ İNSTAGRAM'DA TAKİP EDİN
   BİZİ YOUTUBE'DA TAKİP EDİN