EĞLENMEK

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak

ÖĞRENMEK

Sorunlarla başa çıkma becerilerini artırmak

PERSPEKTİF

Sorunlara farklı pencerelerden bakmak

Ekibimiz

 • Emir Erünsal
  Emir ErünsalUzman Psikolog - Seks, Yetişkin ve Ergen, 8+ Çocuk Terapisi

  Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Hollanda Maastricht Üniversitesi Tıp Fakültesi, Akıl Sağlığı dalında yüksek lisansını, İstanbul Üniversitesi’nde uzmanlık stajını başarıyla tamamlamıştır. 2008 yılından bu yana Terapi İstanbul’da ergen ve yetişkinler ile çalışmaktadır. Ergenlerde bireysel ve grup terapileri yapmaktadır.

 • Şeref Akkaş
  Şeref AkkaşDanışman

  ODTÜ Ekonomi Bölümünden Lisans derecesini aldıktan sonra, 1991 – “Finans”, 2004 – “Uygulamalı Psikoloji” yüksek lisansı yapmıştır. 1983 yılından bu yana Şube ve Genel Müdürlük Bankacılığı, Üretici Şirket Finans Yöneticiliği / Yönetim Kurulu Danışmanlığı, alanlarında danışmanlık – sorumluluklar üstlenmiş ve üst kademe yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda 1987 yılından bu yana eğitimcilik yapmaya devam etmektedir.

 • Sevtap Çakmakcı
  Sevtap ÇakmakcıPsikolog - Yetişkin ve Ergen Terapisi

  1983 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı üniversiteden pedagoji eğitim sertifikası almıştır. Korunmaya muhtaç çocuklarla uzun yıllar SHÇEK bünyesinde psikolog olarak çalışan Çakmakçı, 2000-2004 yılları arasında Göztepe SSK Hastanesi’nde görev yapmıştır.  WISC-R sertifikası vardır.

 • Ayşe Kayhan
  Ayşe KayhanKlinik Psikolog - Çift ve Seks Terapisi

  1985 yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı profesyonel yaşamına, UNESCO bünyesinde halk sağlığı eğitimi alarak devam etti. AID France & World AIDS Foundation projesinde eğitimci programına katıldı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri İhtisas Programı’nı tamamladı. .

 • Deniz Sevinç
  Deniz SevinçKlinik Psikolog - Yetişkin ve Ergen Terapisi, 8+ Çocuk Terapisi

  Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Pedagoji Sertifika Programını bitirmiştir. 1984-1986 yılları arasında Ankara’da, Sağlık Bakanlığı bünyesinde psikolog olarak çalıştıktan sonra, 20 yıl Göztepe SSK Hastanesi’nde klinik psikolog olarak görev yapmıştır. .

 • Sebla Gökçe
   Sebla GökçeÇocuk Psikiyatrist

   2006 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi, 2011 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim dalından mezun olan Sebla GÖKÇE , 2011-2013 yılları arası Erenköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak görev yapmıştır.

  • Gülcan Özer
   Gülcan ÖzerPsikiyatrist / Çift - Aile Terapisi

   1990 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1998 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Psikiyatri uzmanlığını almıştır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmıştır.

    

  • Dilek Esen
   Dilek EsenYönetici Asistanı

   Lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Yönetici Asistanlığı ve Etkin Sekreterlik, Halkla İlişkiler ve Genel Muhasebe konularında çeşitli eğitim şirketlerinden eğitim almıştır.

  • Serra Aykan
    Serra AykanÇocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

    Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Okan Üniversitesi’nde  Klinik Psikoloji yüksek lisans derecesi almıştır.

    Roehampton Üniversitesi’nde, Oyun Terapisti Lisa Gordon Clark ile süren 5 aylık Danışan Odaklı Oyun Terapisi Eğitimi’ni tamamlamıştır.

    Lisans eğitimi sırasında Cerrahpaşa Ruh ve Sinir Hastalıkları Psikiyatri Kliniği’nde ve Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde Madde Bağımlılığı üzerine staj yapmıştır.

    Yüksek Lisans eğitimi sırasında Fransız Lape Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde staj yapmıştır.

    Serra Aykan, Wisc-4, MMPI, MOXO, Rorschach ve TAT eğitimlerini almistir.

    Maltepe Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde, Doç. Dr. Sebla Gökçe ile vaka görüşmelerine girmiştir.

    Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde 2 sene Cocuk Ergen alaninda Klinik Psikolog olarak gorev yapmistir.

   Terapi İstanbul ve Hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız
   Bizi Facebook'ta Beğenin
   BİZİ İNSTAGRAM'DA TAKİP EDİN
   BİZİ YOUTUBE'DA TAKİP EDİN